Đurđevac 1.7.2018.

Prijave sa uplatom na sastanku društva kod Alide Petani.

HRVATSKO PLANINARSKO DRUŠTVO

VIHOR ZAGREB

HR-10000 Zagreb, Prilaz Gjure Deželića 31

ORGANIZIRA  JEDNODNEVNI IZLET U ĐURĐEVAC

NEDJELJA, 1. SRPNJA 2018.

PLAN IZLETA:

6,30 sati  – polazak autobusa iz Pierottijeve ulice

–  usputna kava  za buđenje

9,30 sati  – predviđeni dolazak u Đurđevec

10   sati – posjet devama koje se u to vrijeme hrane  ( ulaz 10 kuna ) – fakultativno

11-11,45  sati – posjet hrvatskoj pustinji –  Đurđevački pijesci

12,00 – početak hodanja  od  vodenice i izletišta Sveta Ana

A GRUPA (ZAHTJEVNO)  ide s vodičem u probijanje kroz mikro prašumu, kanjon- 3 sata hoda ( obavezne gamašne)

B GRUPA  s vodičem laganim hodom  – 2 sata hoda

C GRUPA može ostati u Đurđevcu  i uživati u ponudi grada uz 50. obljetnicu Picokijade

15,00 sati  ručak u  OPG Cvekan u Mičetincu – 50 kuna  ( gulaš od divljači i 1 litra vina za 4 osobe ) – fakultativno

Poslije ručka , povratak u Đurđevac u posjet  Galeriji – izložba Piccasso ( 30 kuna)  ili  naiva (15 kuna ulaznica) i utvrdi Stari grad – fakultativno

Povratak za Zagreb predviđen je u 19 sati.

CIJENA izleta-   autobus  70 kn

ručak      50 kn

posjet devama  10 kn

galerija  30 kn ili 15 kn

Napomena: Odazivom na izlet, svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene, fizičke i tehničke uvjete za sigurno sudjelovanje na izletu, da ima plaćenu članarinu kod planinarskog društva za tekuću godinu, da pristupa izletu na vlastitu odgovornost te da će se pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča.

Organizator i vodič izleta zadržava pravo promjene plana i programa, prema postojećim uvjetima na terenu ili vremenskim prilikama, također zadržava pravo procjene kondicijske sposobnosti pojedinih sudionika izleta.

Organizator i vodič izleta:  Alida Petani, tel.098/765238